Kategoriler
Sepetim

DIJITAL PRODUCTS

DIJITAL PRODUCTS

3Ds Max Sahne & Model Arşivi

Türkiyenin en kaliteli 3Ds Max model & sahne arşivi sizlerle..

3Ds max üzerine internette pek çok model ve hazır sahneler bulunmakta. Ancak biz kullanıcılar bu modelleri kullanıldığımızda çok yüksek poligonlu olma, kaplama dosyaları eksikliği veya yanlışlığı, kalitesiz modeller gibi pek çok sorunla karşılaşabilmekteyiz. Bizim model arşivimiz sorunsuz bir şekilde, çok düşük poligonlarda, yüksek kaliteli ve fotorealistik modellerden ve sahnelerden oluşmakta.

İnternette TB larla ifade edilen, 1 sahne dosyasının boyutu 5-10  GB ları bulan model arşivleri ve içerisinde hiç kullanamayacağınız modeller bulunmakta. Bizim anlayışımız buna karşı, kullanıcının arşivin tamamını çok temiz bir şekilde kullanabileceği kaliteli modelleri düşük boyutlarda sunduğumuz bir arşiv oluşturmak.

Kolay teslim edebilmek için tüm arşiv google drive'a yükledik. Satın aldığınız paket dosyaları anında sizin mail adresiniz ile paylaşıma açıyoruz. Süresi yok. Dilediğiniz zaman indirme yapabilirsiniz. İster shopier üzerinden, isterseniz EFT yolu ile paketlerimizden satınalabilirsiniz.

NOT: Satın alma işlemi yaparken mail bölümüne lütfen Gmail adresinizi yazın. Dosyalar google drive da oldugu için Gmail adresleri ile paylaşabiliyoruz..

Marka: Kingstone Ürün Kodu: FULL PAKET
Paket içerisinde Güncel ve Yüksek Kaliteli 5200 Hazır Sahne ve 18200 PRO model bulunmaktadır. Toplam dosya boyutu 1.4 TB dır...
2,100.00$
Ex Tax:2,100.00$
Showing 1 to 1 of 1 (1 Pages)
Sitemizde sizlere özelleştirilmiş bir hizmet sunmak için çerez kullanılmaktadır. Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyiniz.